Fun Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manchester vs Arsenal

2 posters

Go down

Ko pobedjuje?

Manchester vs Arsenal Vote_lcap0%Manchester vs Arsenal Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Manchester vs Arsenal Vote_lcap67%Manchester vs Arsenal Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Manchester vs Arsenal Vote_lcap33%Manchester vs Arsenal Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 3
 
 

Manchester vs Arsenal Empty Manchester vs Arsenal

Post by Lazicy 2009-08-29, 18:25

Za koji minut pocinje tekma.

Manchester vs Arsenal 680 VS Manchester vs Arsenal 602

Ja mislim da Arsenal dobija ovu, u velikom su usponu, i uigraniji su zbog manchestera.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Manchester vs Arsenal Empty Re: Manchester vs Arsenal

Post by CrNaC 2009-08-29, 18:30

Mnogo će zavisiti danas od Denilsona....nema Fabregasa tako da će Denilson morati da razigrava saigrace,i da zameni na pravi nacin Cesca...inače ovde će biti gusto,ali ja sam glasao za Arsenal jer za njih navijam inace!!! Smile
Go Gunners!
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Manchester vs Arsenal Empty Re: Manchester vs Arsenal

Post by Lazicy 2009-08-29, 20:14

E jebiga, bili su podjednaki cak mozda i Manchester bolji, steta sto je ovo na kraju bio offside.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Manchester vs Arsenal Empty Re: Manchester vs Arsenal

Post by CrNaC 2009-08-30, 11:56

Opet se ovaj man utd izvukao...kao prvo ono uopste nije bio penal,jer je Rooney prvo padao pa ga je tek tada Almunia zakacio! Mad
A i onaj autogol Diabya Mad ....i eto tako man utd opet ni kriv ni dužan pobedio! Mad
Al dobro doći će Manchester na Emirates....tad ima da ih pokidamo 5:0!Tad nema sanse da se izvuku na neko iskustvo i srecu!
I lIverpool se izvukao al dobro oni su bar normalne golove dali....




edit:Pogledajte komentare sa b92:

Manchester Junajted je zaista odvratna ekipa! Neverovatno shta se deshava Arsenalu ali ochigledno je da ekipa ima shampionske ambicije i igra ubedljivo najlepshi fudbal u Engleskoj. Go Gunners!
(Chaos Is Me, 29. avgust 2009 20:28)


Ne mogu da verujem da neko ima ovoliko srece! A da je, sa druge strane, neko ovoliko nema...
Da nije bilo poklonjenog penala sve bi bilo drugacije...
GO GUNNERS!!!
(ja, 29. avgust 2009 20:32)


Znaci pocelo da ih kenja nastavljaju od prosle sezone kad pobedjivali u 90 minut!
(messi, 29. avgust 2009 20:33)


Da MU igra protiv 11 Hitlera, stajao bih na tribini i navijao za Hitlere. Ogadili su mi se za sva vremena. Posebno oskarovac runi(namerno pišem malim slovima). Pre par sezona je takođe iscenirao penal protiv Arsenala.
(T8, 29. avgust 2009 20:36)


Sve u svemu
- Arsenal je bio bolji
- Arsenalovi igraci padaju kao od stakla, a za sopstvene faulove se prave ludi za oskara
- Gigsi = dve asistencije Smile)
(Blurposlav, 29. avgust 2009 20:36)


O ovoj "pobjedi" bi se dalo raspravljati nadugo i nasiroko,potpuno nezasluzena pobjeda Uniteda....
(Liverpool FC., 29. avgust 2009 20:37)


Dokle ce vise ove sudije da se plase mancestera i celzija. sramota, ovakvo sudjenje se ne vidja ni u nasoj 12 ligi. kad bi ovaj mogao da im sudi i u evropi mancester bi svaku ligu sampiona osvojio. sramota!!!
(Alex, 29. avgust 2009 20:39)



MUFC je najguzičarskiji klub na svijetu...pa ljudi moji..uvijek e zguze...i nek mi neko kaže da je Eduardo varalica..onaj Rooney je kralj varanja...2 čista penala za Arsenal ne dosudi sudac, poništi im gol u zadnjoj sekundi...baš me zanima dal bi digo zastavicu Manchesteru tako......uglavnom.MUFC je najšupačkiji klub na kugli zemaljskoj...
(FeboZg, 29. avgust 2009 20:44)



Utakmica ok bila bi odlichna da je sudija nije unistio.
(Dachone_AFC, 29. avgust 2009 20:45)


Da li je moguce da neko ovako neprofesionalno prenosi utakmicu?! Penal nad Arsavinom je bio cist kao suza i svirao bi ga svaki sudija na svetu sem onog! A komentator ni da bekne, kao da se nista nije desilo. Arsenal je nezasluzeno izgubio jer je bio bolji, dok se Mancester izvukao po ko zna koji put!
(Ivan, 29. avgust 2009 20:47)


ma da Runi nije simulirao penal.....a i sudija je fer i sportski sudio, ne znam koliko je bilo zutih kartona za Arsenal... klasicno domacinsko sudjenje.....
(dariolla, 29. avgust 2009 20:49)


Samo cu reci sramota da tako pobede!!!!!
(Milan, 29. avgust 2009 20:50)


Veoma srecna pobeda Manchestera.
Realno, iako navijam za 'Vidica i kompaniju', danas je izgubio jaci tim, a pobedio srecniji.
Izgleda da je gubitak Ronalda i Teveza, ipak previse, jer Runi sam ne moze da donese titulu
(http://www.erepublik.com/en/referrer/Burzuj+Wannabe, 29. avgust 2009 20:55)



Shteta za Arsenal,bili su bolji,al' je manchester usralo ko nishta...
(Stefan, 29. avgust 2009 21:00)




sad nek se pokrene postupak protiv runija,ako ima pravde.Briga me za eduarda,ali je runi bolji igrac i samim tim zasluzuje ostrije kritike.Arsenal je bolja ekipa i nosice se sa mrtvim celsijem za titulu
(realno, 29. avgust 2009 21:07)



Ja ne verujem da ima onih ,,navijaca"koji misle da je ovo zasluzena pobeda!!! Ali nema veze idemo dalje,sta je ,tu je.Onom Dinu treba da se zabrani da sudi.Zar ocigledan penal nad Arsavinom ne sudi??? Pa to se sudi i u nasoj 5-oj ligi,na nekoj njivi.....
(ArsenaLfan, 29. avgust 2009 21:32)


manchester ni kriv ni duzan pobjedio a nista nije napravio cijelu utakmicu.kazu da je vidic neprobojan a tri puta su ga prelazili,2 diaby i van persi.
(more, 29. avgust 2009 21:40)


Steta za Arsenal bolji su i lepsi fudbal igraju...
(barca, 29. avgust 2009 21:46)


.......................................
mislim da ovo dovoljno govori....
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Manchester vs Arsenal Empty Re: Manchester vs Arsenal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum