Fun Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virtuelni selektor!

2 posters

Go down

Virtuelni selektor! Empty Virtuelni selektor!

Post by CrNaC 2009-09-05, 19:44

"Virtuelni selektor" ponovo na B92!


Evropsko prvenstvo u košarci počinje u ponedeljak u Poljskoj, a kao i prethodnih godina posetioci našeg sajta moći će da u njemu lično učestvuju.


Popularna menadžerska igra “Virtuelni selektor” pred vama je već osmi put, a u prethodnih sedam sezona u njoj je na Olimpijskim igrama, svetskim i evropskim prvenstvima učestvovalo preko 50 hiljada ekipa. Reč je o veoma jednostavnoj igri, u kojoj izabrete petorku sastavljenu od košarkaša sa EP, a vaš učinak u igri računa se na osnovu njihovog realnog učinka na terenu.

Za one koji nisu imali priliku da učestvuju u prethodnim izdanjima igre, samo nekoliko napomena:

- iz svake ekipe moguće je angažovati samo po jednog košarkaša.
- svaki učesnik igre ima pravo da prijavi maksimalno dve ekipe.
- učinak igrača računa se od trenutka prijave, dakle, ako ekipu prijavite u ponedeljak, 7. septembra, u 18 časova, neće se računati rezultati utakmica Makedonija – Grčka i Rusija – Letonija.
- u igri se boduju sledeći parametri: poeni, skokovi, asistencije, ukradene lopte i blokade donose pozitivne poene; izgubljene lopte i svaki promašaj donose negativne poene.

Bitna napomena za učesnike ostalih Fantasy igara na B92: u igri „Virtuelni selektor“ nije moguće vršiti izmene posle prijavljivanje početne ekipe. Dakle, pažljivo izaberite svoju petorku i pratite njihov učinak posle svakog meča.

Za „Virtuelni selektor“ možete da se prijavite ovde, a najnovije vesti u vezi sa EP u Poljskoj čitajte na specijalnoj stranici posvećenoj Šampionatu.

Srećno i... igrajte se sa nama!





Ja sam se prijavio i bas sad razmisljam kakav tim da sastavim....
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Virtuelni selektor! Empty Re: Virtuelni selektor!

Post by Lazicy 2009-09-05, 19:46

ako moze link.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Virtuelni selektor! Empty Re: Virtuelni selektor!

Post by CrNaC 2009-09-05, 19:47

Eo:
http://www.b92.net/sport/eurobasket2009/selektor.php

edit: ja se još nisam prijavio,tek kad smislim tim....e Lazicy, oces se ti prijaviti?
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Virtuelni selektor! Empty Re: Virtuelni selektor!

Post by Lazicy 2009-09-05, 19:53

Mrzi me sada, kasnije mozda.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Virtuelni selektor! Empty Re: Virtuelni selektor!

Post by CrNaC 2009-09-05, 23:52

Tu kad pravis tim,imas ogranicenje koliko možes da potrosis,i mora da se dovode igraci po pozicijama,i samo jedan sme iz neke države.....


Ja mislim da ću ovu postavu prijaviti,ali još treba da izucavam:
plej- Vasili Spanoulis (Grčka)
bek- Nikolas Batum (Francuska)
krilo- Marin Rozic (Hrvatska)
krlini centar- Trajkovski (Makedonija,loš je)
centar- Nenad Krstic (Srbija)


Ovde imam samo dve super-zvezde,i još dva prosečna igrača...jer ipak ima ogranicenja....! Smile
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Virtuelni selektor! Empty Re: Virtuelni selektor!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum