Fun Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fk Partizan

+3
Comy
Ben Linus
CrNaC
7 posters

Go down

Fk Partizan Empty Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-05-30, 08:43

Evo i za grobare,ovde pišite o Partizanu.............
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Ben Linus 2009-05-31, 12:13

Fk Partizan Partizan
Fk Partizan Partizan%20wallperesdyvj
Fk Partizan Partizan-Rad(02-03)_6
Fk Partizan Fudbalska_lopta_partizan
Fk Partizan Partizan_real_madrid__liga_sampiona__2003_04
Ben Linus
Ben Linus
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Comy 2009-05-31, 12:22

llopta je dobra, samo kad bi bila zvezda na njoj xD
Comy
Comy
Administrator
Administrator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Lazicy 2009-06-20, 17:54

Kleo i zvanično igrač Partizana
19. jun 2009. | Izvor: B92

Kleverson Gabrijel Kordova - Kleo, 23-godišnji brazilski napadač, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Partizanom i predstavljen je kao novi igrač crno-belih.

Fk Partizan 17177400574a3ba2d67b77b119572925_big

Tako je pisanje medija koji su prelazak Klea sa jedne na drugu stranu Topčiderskog brda nazivali gotovim poslom još pre nekoliko nedelja potvrđeno zvaničnim potpisom ugovora. Pregovori između Partizana, Klea i njegovog menadžera nisu bili laki, navodi se na zvaničnim internet stranicama FK Partizan, ali su završeni četvorogodišnjim ugovorom.

Brazilac stiže u Partizan kao slobodan igrač s obzirom da njegov bivši klub nije iskoristio još ranije ponuđenu opciju da do određenog roka i pod određenim uslovima sklopi ugovornu saradnju sa njim.

"Izabrao sam klub koji ima viziju i šampionski mentalitet, a navijači Crvene zvezde ne bi trebalo da se ljute, jer se sa bivšim klubom nisam dogovorio.

Nije to ništa strašno", bile su prve reči Brazilca na predstavljanju u Humskoj 1 koje se nije razlikovalo od sličnih situacija u ranijim prelaznim rokovima.
www.partizan.rs

Kleo je na pitanje da li se plaši navijača Crvene zvezde i da li će imati posebno obezbeđenje odgovorio pitanjem "Zašto bih to radio?"

"Do sada mi niko ništa nije loše rekao, nije me zvao niko mi nije pretio.

Navijači Zvezde znaju u kakvoj se situaciji nalazi klub. Nismo se dogovorili i tu nema ničeg lošeg", rekao je Brazilac i dodao da su "takve stvari u fudbalu normalne".

Novi napadač Partizana rekao je da mu je drago što će igrati u crno-belom dresu jer su i on i njegov brat navijači crno-belog Korintijansa. Izabrao je da mu na leđima bude broj 9.

Fk Partizan 3169686894a3ba2d68ee57599669628_big

"Bio bih zadovoljan sa 18 golova", rekao je Kleo i dodao da od novih saigrača najviše poštuje Almamija Moreiru, kao i da je njegov zemljak Žuka pomogao da donese odluku ishvalivši Partizan.
www.partizan.rs

"Presudilo je to što Partizan osvaja titule i ima priliku da igra u Ligi šampiona", rekao je Kleo.

Brazilac je u Crvenu zvezdu došao pre deset meseci, na 24 zvanične utakmice postigao je 12 golova a pre dolaska u Beograd igrao je za portugalski Olivaiš gde je na 53 utakmice postigao 23 gola.

U Brazilu je nastupao za tri ekipe, Feroviario, Atletiko Paranaense i Figuirense, odigrao je 56 mečeva i postigao 16 golova.

Rođen je 9. avgusta 1985. godine.

Partizan je pre Klea u ovom prelaznom roku angažovao Mladena Krstajića, Branislava Jovanvoića i Sinišu Stevanovića.

Spoiler:

Wink
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Ben Linus 2009-06-20, 18:25

Pa zna covek koji tim je bolji,nece da propada u propalom klubu! xD
Ben Linus
Ben Linus
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-06-20, 18:50

Nikada te niko neće mrzeti,kao,Kleo pi**o prodana!!!!!! xD Smile
p.s. Zvezda neće propasti,dokle god bude bio i jedan navijač,a evo koliko i kakvi su navijači (pogledaj u signaturu)
Sledeće godine osvajamo ligu!!!!! 🎅
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Ben Linus 2009-06-20, 20:52

Ma zezam se!Partizan i Zvezda nikada nece propasti,to je sigurno!
Ben Linus
Ben Linus
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Comy 2009-06-20, 20:54

Partizan hoce, zvezda nece... xD Laughing
Comy
Comy
Administrator
Administrator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-06-20, 21:32

Comy wrote:Partizan hoce, zvezda nece... xD Laughing

Neće Partizan u narednih 10 godina sigurno.....oni su sad u dobroj situaciji.....mada to ne mora ništa da znači.....i Zvezda je osvojila Ligu Šampiona pre 15 godina,a danas je u krizi od 22 miliona!!!!!!! Sad
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by KEPA 2009-08-19, 14:43

O kakvom propadanju vi pricate???
KEPA
KEPA
Početnik
Početnik


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-08-19, 14:46

Ma to zbog one krize Zvezdine,pa svi govorili:"katanac","gašenje" i tako to....,a to se raširilo i na temu "Fk Partizan".....
Ma neće ni Zvezda ni Partizan propasti,to je sigurno.....
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Ben Linus 2009-08-27, 22:19

NAJBOLJI SMO!
Ben Linus
Ben Linus
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-08-27, 22:46

Prosao Partizan...makar ćemo imati jednog predstavnika u Evropi...al ove sezone dupla kruna ide u Ljutice Bogdana!!!
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Stefanpfc 2009-09-05, 17:37

Fk Partizan 658

Poštovani navijači „Partizana“ i ljubitelji fudbala,

Želim da Vam saopštim da je danas, 05.09.2009. godine, sporazumno raskinut ugovor između kluba i mene i da više nisam Trener prvog tima FK „Partizan“. Naravno, član kluba sam bio i ostaću i pomoći ću crno-belima uvek kada se to od mene traži i očekuje.

Pre svega, zahvaljujem se prethodnom i sadašnjem Predsedniku kluba, Upravnom odboru i Sportskom direktoru što su mi, u jednom delikatnom trenutku za „Partizan“, ukazali poverenje da budem trener jednog od najvećih klubova u ovom delu Evrope. Dalje, zahvaljujem se svojim najbližim saradnicima iz stručnog štaba prvog tima i ostalim zaposlenima u klubu na profesionalnom i veoma korektnom odnosu koji mi svakodnevno bio dragocena pomoć i podrška u radu. Posebnu zahvalnost dugujem navijačima koji su sve nas neiscrpno i bezrezervno bodrili na svim utakmicama i u svim prilikama. Konačno, na kraju spominjem one koji su najzaslužniji za ostvarene rezultate – igrače. „Partizan“ trenutno ima na raspolaganju skup talentovanih fudbalera, vaspitanih i poštenih momaka, divnih sportista. Sa njima sam uspostavio perfektan odnos i najveća dobit za mene će biti ukoliko oni imaju osećaj da su zahvaljujući saradnji sa mnom napredovali u svojim karijerama.

Iskoristio bih ovu priliku da podsetim sportsku javnost na naše rezultate u poslednjih 20 meseci, bez želje da za sebe prisvajam najveće zasluge za to. Dve uzastopne „duple krune“, po prvi put u istoriji kluba, i dva uzastopna plasmana u ligaški deo evropskih kupova – Kupa UEFA i UEFA evropske lige - imaju poseban značaj jer su ostvareni nakon kriznog perioda koji je uzdrmao klub do temelja. Ponosan sam što sam bio na spisku onih koji su učestvovali u tim rezultatima koji će, verujem, ostati u istoriji „Partizana“ zabeleženi kao osnov dugoročne stabilizacije i napretka. Posebno bih skrenuo pažnju na afirmaciju i razvoj mladih igrača što je jedini ispravan koncept rada našeg kluba. U proteklom periodu u „Partizanu“ su nastupali brojni mladi igrači, postali članovi reprezentativnih selekcija, skrenuli na sebe pažnju inostranih klubova, uključujući i one najveće i najuspešnije. Omladinska škola našeg kluba glavni je pokretač razvoja srpskog fudbala i verujem da će moji naslednici nastaviti da hrabro i odlučno tim dečacima pružaju šansu da zaigraju na najvažnijim utakmicama i takmičenjima.

Neću reći ništa novo ako istaknem da je biti trener „Partizana“ velika čast i još veća obaveza. U ispunjavanju te obaveze dao sam sve od sebe i, verujem, ostavio trajan trag u klubu. Molim navijače da podrže crno-bele momke i mog naslednika na mestu trenera, jer sam siguran da oni poseduju potencijal za još bolje rezultate i igre u budućnosti.

Ova moja izjava se objavljuje na klupskom web site-u u formi saopštenja kao moje završno obraćanje srpskoj sportskoj javnosti u svojstvu trenera prvog tima FK „Partizan“. Ona sadrži sve što sam u ovom trenutku želeo da kažem i molim javnost za razumevanje za takvu odluku.

S poštovanjem,

Beograd, 05.09.2009. godine

Slaviša Jokanović

--------------------------------------------------------------------------------

Fk Partizan 660

FK Partizan saopštava da je danas sporazumno raskinut ugovor sa šefom stručnom štaba Slavišom Jokanovićem. Ekipa nastavlja sa treninzima i pripremama za naredne mečeve po redovnom planu i programu sa postojećim stručnim štabom, pod rukovodstvom Gorana Stevanovića.

FK Partizan
Stefanpfc
Stefanpfc
Aktivan clan
Aktivan clan


http://www.forum-racunara.com/forum

Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Lazicy 2009-09-05, 19:31

Ode im Jokan Razz
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-09-05, 19:38

Jokane ostani!

by:Strax Delija!

hehe,pa bolje nam je (Zvezdasima) da im ostane Jokan! Very Happy
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Lazicy 2009-09-05, 19:41

Nije ako dodje Matheus.
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-09-05, 23:41

Ma Matheus je dobar trener....ne bi voleo da dođe u Partizan....
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by orbit 2009-09-09, 09:57

ma nema nista od srpskog fudbala!Sad ko je dobar u partizanu i zvezdi enoga u engleskoj italiji spaniji nzm mozda ima dva igraca iz zvezde i partizana da igra za a tim srbije i ima od juce onaj seljak radoslav petrovic otisao tosic milijas sad ce i ljajic pre dosta godina stankovic vidic nasi klupovi su propali njema je stalo da napune dzepove a ne da dovedu dobre igrace dovedu iz borca i sledece sezone se pokaze kao dobar i ode...zao mi je jokana jer je dobar ali nemoze se igrati dobar fudbal sa ovakvim igracima!!! moze partizan i zvezda da oflekaju ove ostale i po 20 bodova prednosti samo zato sto su ovi ostali nula da je jace takmicenje da je neka regionalna liga kao u vaterpolu da igra 15klubova iz 5 drzava po druga prica a ovako samo se pune dzepovi sad partizan kad poduva utakmicu dobije pare jer se placa i swaka izgubljena da zvezda ode u ewropu lako bi se izvukla iz krize... mi imamo sanse samo u domacem takmicenju i da odemo u ligu ewrope i u grupi da budemo 3 od 4 pitanje dali i to moze !?!
orbit
orbit
Početnik
Početnik


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Lazicy 2009-09-09, 09:58

Divno zapazanje! Nismo znali....
Lazicy
Lazicy
Administrator
Administrator


https://fun-online.forumotion.net

Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by CrNaC 2009-09-17, 14:18

Veceras igra sa Toulouzom...
Dobice Toulous....
CrNaC
CrNaC
Moderator
Moderator


Back to top Go down

Fk Partizan Empty Re: Fk Partizan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum